Wyniki 2019 – Podział na klasy

Bądź na bieżąco z informacjami i powiadomieniami.
Wszystkie informacje możesz otrzymywać na email.

Klasa BMW 330i

Zawodnik Runda I Runda II Runda III Runda IV Runda V Runda VI Runda VII Punkty Miejsce
Mateusz Jura 0 28 28 28 0 28 53 165 1
Mario Syn Kazika 20 19 19 15 0 20 24 117 2
Góral 28 17 17 14 0 0 38 114 3
Kamil Wys. 0 0 0 0 28 16 31 75 4
Greg 0 0 0 19 0 0 0 19 5
Adam Sienkiewicz 0 0 0 0 0 0 0 0 6

Klasa BMW OPEN

Zawodnik Runda I Runda II Runda III Runda IV Runda V Runda VI Runda VII Punkty Miejsce
Artur Zarzycki 0 21 0 28 28 25 31 133 1
Wielebny 0 0 0 20 0 4 16 40 2
Piotr Las. 0 27 0 0 0 5 0 32 3
ARKADIUSZ GRY. 0 0 28 0 0 0 0 28 4
Rafa 0 0 0 0 0 0 28 28 5
TomZagó 0 0 0 0 0 0 20 20 6
Szymon Rus. 0 0 0 0 0 19 0 19 7
MARIUSZ ANT. 0 0 0 0 0 17 0 17 8
Patryk Gro. 0 16 0 0 0 0 0 16 9
Paweł Wichrowski 0 0 0 15 0 0 0 15 10
Włodzimierz Wes. 0 0 0 0 0 12 0 12 11
Michal G 0 0 0 0 0 0 12 12 12
SB 0 0 0 0 0 10 0 10 13
Pluciński 0 0 0 0 0 0 10 10 14
Orzech 0 0 0 0 0 8 0 8 15
Fałek 0 0 0 0 0 8 0 8 16
Marta 0 0 0 0 0 6 0 6 17
Krzysztof Zarzycki 0 0 0 0 0 0 6 6 18

Klasa BMW SPORT

Zawodnik Runda I Runda II Runda III Runda IV Runda V Runda VI Runda VII Punkty Miejsce
Leszek Moz 28 28 27 18 28 25 38 192 1
Michal G 17 16 21 26 0 0 53 133 2
Mi Hr 19 20 13 12 0 18 20 102 3
Kacper Antos 12 0 15 6 15 20 16 84 4
Marcin Pęt. 0 12 0 10 20 0 30 72 5
Krzysztof Grudzień 0 8 0 8 12 13 25 66 6
Przemo 0 0 0 20 0 0 0 20 7
Pablo Bracia Darscy 0 10 0 0 0 0 0 10 8
Łukasz Ade. 0 0 0 0 10 0 0 10 9
Przemysław Ade. 0 0 0 0 9 0 0 9 10
MARCIN KĘS. 0 6 0 0 0 0 0 6 11

Klasa BMW SPRINT

Zawodnik Runda I Runda II Runda III Runda IV Runda V Runda VI Runda VII Punkty Miejsce
MARIUSZ ANT. 28 0 0 0 28 0 0 56 1
Łukasz Sawicki 20 0 0 0 20 0 0 40 2
Szymon Rus. 0 0 28 0 0 0 0 28 3

Klasa S 1400

Zawodnik Runda I Runda II Runda III Runda IV Runda V Runda VI Runda VII Punkty Miejsce
Jarek Dol. 28 0 28 0 0 20 0 76 1
Olgierd Bar. 0 0 0 0 0 28 28 56 2
Adam Now. 0 0 0 28 0 0 0 28 3
Michał Wróblewski 0 0 0 0 28 0 0 28 4
Jacek Goź. 0 0 0 20 0 0 0 20 5
Tomasz Pan. 0 0 0 0 20 0 0 20 6
Marcin Woj. 0 0 0 0 0 0 20 20 7
Olaf Grabowski 0 0 0 0 0 0 16 16 8

Klasa S 1600

Zawodnik Runda I Runda II Runda III Runda IV Runda V Runda VI Runda VII Punkty Miejsce
Michał Załęcki 16 0 0 11 20 0 0 47 1
Sławomir Now. 0 0 0 0 16 27 0 43 2
Grzegorz Hry. 12 0 0 28 0 0 0 40 3
Marian 0 0 28 0 0 0 0 28 4
Piotr Szupryczyński 0 0 0 0 28 0 0 28 5
Kuba W. 0 0 0 0 0 0 28 28 6
RAFAŁ KAW. 0 16 0 0 12 0 0 28 7
Hubert Lew. 0 28 0 0 0 0 0 28 8
MARCIN KUB. 27 0 0 0 0 0 0 27 9
Dawid Wenta 0 0 0 15 10 0 0 25 10
Michał Wrz. 0 0 0 12 0 0 10 22 11
Aga Zał. 21 0 0 0 0 0 0 21 12
Maciej Ole. 0 0 0 0 0 21 0 21 13
Tomasz Wach 0 0 20 0 0 0 0 20 14
MICHAŁ DOM. 0 20 0 0 0 0 0 20 15
Marcin Wiś. 0 0 0 20 0 0 0 20 16
Mariusz Piotrowicz 0 0 0 0 0 0 19 19 17
Łukasz Piotrowicz 0 0 0 0 0 0 17 17 18
Daniel Wit. 0 0 0 0 0 0 12 12 19
Adam Kal. 0 0 0 0 8 0 0 8 20

Klasa S 2000

Zawodnik Runda I Runda II Runda III Runda IV Runda V Runda VI Runda VII Punkty Miejsce
Michał Godusławski 0 3 28 28 28 0 0 87 1
Piotr Kor. 28 28 0 16 0 0 0 72 2
KRZYSZTOF MAZ. 8 0 0 0 12 27 0 47 3
Rafał Wój. 0 0 0 0 20 21 0 41 4
Bartosz Kowalski 18 15 0 4 0 0 0 37 5
Dawid 318is 12 0 0 0 6 16 0 34 6
Andrzej Ravenol Team 17 0 0 12 4 0 0 33 7
Bridge Racing Team 0 0 0 0 0 0 28 28 8
Michał Łagodziński 0 19 0 8 0 0 0 27 9
Michał Ztj 0 0 0 20 0 0 0 20 10
Piotr Szl. 0 0 0 0 0 0 20 20 11
Kam Kra 0 0 0 0 16 0 0 16 12
Szymon 0 0 0 0 0 0 15 15 13
Sokół 0 0 0 0 2 12 0 14 14
Krzysztof Wie. 0 12 0 0 0 0 0 12 15
Michał Owa. 11 0 0 0 0 0 0 11 16
Knight Rider 0 0 0 0 10 0 0 10 17
Marcin Pogorzelski 0 0 0 10 0 0 0 10 18
TOMASZ JĘDRZEJCZAK 0 0 0 0 0 10 0 10 19
Bartosz Leg. 0 10 0 0 0 0 0 10 20
Biały Bia. 0 8 0 0 0 0 0 8 21
Arkadiusz Mus. 0 6 0 0 0 0 0 6 22
BMW E30 IS 0 0 0 6 0 0 0 6 23
Marek Red. 6 0 0 0 0 0 0 6 24
MARCIN KĘS. 4 0 0 0 0 0 0 4 25
Piotr Pez. 0 4 0 0 0 0 0 4 26
Maciej Zaw. 0 2 0 0 0 0 0 2 27
Maciek Mat. 2 0 0 0 0 0 0 2 28
Sebastian Rid. 0 1 0 0 0 0 0 1 29

Klasa S 2800

Zawodnik Runda I Runda II Runda III Runda IV Runda V Runda VI Runda VII Punkty Miejsce
Grzegorz AutoGrześ 20 28 0 28 21 21 53 171 1
Rafał P. 0 0 28 0 0 15 31 74 2
Pablo Bracia Darscy 0 0 0 19 0 13 38 70 3
Mateusz Mil. 28 0 0 0 0 27 0 55 4
Jakub Bie. 0 19 0 17 0 0 0 36 5
MW 0 0 0 0 27 6 0 33 6
Michał Bielecki 0 17 0 0 0 0 0 17 7
Emzinio 0 0 0 0 0 10 0 10 8
Daniel Zawadzki 0 0 0 0 0 4 0 4 9
Marcin Kil. 0 0 0 0 0 0 0 0 10
Szymon Rus. 0 0 0 0 0 0 0 0 11

Klasa WRC

Zawodnik Runda I Runda II Runda III Runda IV Runda V Runda VI Runda VII Punkty Miejsce
Robert Ciechomski 0 20 0 20 0 10 16 66 1
Konop 0 0 0 28 0 12 0 40 2
Paweł Pis. 28 0 0 0 0 0 0 28 3
Mariusz Zie. 0 0 0 0 0 0 28 28 4
Sławek Pop. 0 28 0 0 0 0 0 28 5
Krizak 0 0 28 0 0 0 0 28 6
Krami 0 0 0 0 0 27 0 27 7
Michał Godusławski 0 0 0 0 0 0 24 24 8
STI 0 0 0 0 0 21 0 21 9
BARTOSZ GĘS. 20 0 0 0 0 0 0 20 10
Witold Wu 0 0 20 0 0 0 0 20 11
Tomasz Hajduk 0 0 0 0 0 0 20 20 12
LukSTI 0 0 0 0 0 16 0 16 13
Tolo 0 0 0 0 0 0 16 16 14
PBI 0 0 0 15 0 0 0 15 15
Paweł Bud. 0 15 0 0 0 0 0 15 16
Albert 0 0 0 0 0 0 10 10 17
PIOTR KAŁ. 0 0 0 0 0 8 0 8 18
GRZEGORZ MAR. 0 0 0 0 0 0 6 6 19
Eryk 0 0 0 0 0 0 4 4 20
Bernard Afeltowicz 0 0 0 0 0 0 0 0 21

Kolorem niebieskim zaznaczono zawodników, którzy zdobyli dodatkowe punkty za SUPERODCINEK

Kolorem czerwonym zaznaczono zawodników, którym odjęto punkty zgodnie z regulaminem

Bądź na bieżąco z informacjami i powiadomieniami.
Wszystkie informacje możesz otrzymywać na email.