Wyniki 2021 – Podział na klasy

Bądź na bieżąco z informacjami i powiadomieniami.
Wszystkie informacje możesz otrzymywać na email.

Klasa AutoCross

Zawodnik Runda I Runda II Runda III Runda IV Runda V Runda VI Runda VII Punkty Miejsce
Adam Dzitko 0 28 0 0 0 0 0 28 1
Przemek Z 0 20 0 0 0 0 0 20 2

Klasa BMW 330i

Zawodnik Runda I Runda II Runda III Runda IV Runda V Runda VI Runda VII Punkty Miejsce
Góral 20 20 20 0 28 0 53 141 1
Mateusz Jura 28 28 28 0 0 28 0 112 2
Mario Syn Kazika 16 16 12 28 20 20 0 112 3
Pablo Chan 0 0 16 0 0 0 0 16 4

Klasa BMW OPEN

Zawodnik Runda I Runda II Runda III Runda IV Runda V Runda VI Runda VII Punkty Miejsce
PiotrS 28 12 0 12 0 0 53 105 1
Mateusz Mil. 16 10 0 20 0 13 38 97 2
Michał Kijanka 0 0 20 28 20 20 0 88 3
Michał Sobota 12 0 0 10 0 10 16 48 4
Dawid 0 18 0 0 0 0 16 34 5
Szymon 12 6 0 0 0 15 0 33 6
Artur Zarzycki 0 18 15 0 0 0 0 33 7
Sebastian Kwi. 0 0 28 0 4 0 0 32 8
motodpf.pl 18 0 0 0 0 0 12 30 9
Wielebny 0 0 0 0 0 28 0 28 10
Piotr Oszczygieł 0 27 0 0 0 0 0 27 11
Rafa 0 0 0 0 26 0 0 26 12
Roman Martynka 0 0 8 0 8 0 0 16 13
Bartosz Ges. 0 0 0 16 0 0 0 16 14
Tomasz Morengiel 0 0 0 0 15 0 0 15 15
Piotr Nowacki 0 0 10 0 4 0 0 14 16
Pluciński 0 0 13 0 0 0 0 13 17
TomZagó 0 0 0 0 12 0 0 12 18
Daniel Strojek 0 0 0 0 10 0 0 10 19
BARTOSZ GĘS. 0 0 0 0 0 0 10 10 20
Marian 0 9 0 0 0 0 0 9 21
Paweł Dziewierz 0 0 0 0 0 8 0 8 22
Remigiusz Kwiecień 0 0 0 0 6 0 0 6 23
Łukasz Parkita 0 0 0 0 0 6 0 6 24
mtomcio 0 4 0 0 0 0 0 4 25
Misiek 0 2 0 0 0 0 0 2 26
Gość 0 0 0 0 2 0 0 2 27
Maciej Drag 0 0 0 0 1 0 0 1 28

Klasa BMW SPORT

Zawodnik Runda I Runda II Runda III Runda IV Runda V Runda VI Runda VII Punkty Miejsce
Krzysztof Grudzień 0 27 28 14 28 27 53 177 1
Kacper Antos 27 21 12 15 16 21 31 131 2
Leszek Moz 0 0 17 28 0 0 38 83 3
Bąkowski D. 21 16 19 0 20 0 0 76 4
Rafał bednarek 13 20 0 19 0 0 0 52 5
Marcin P. 0 0 0 0 0 16 0 16 6
Marcin K. 15 0 0 0 0 0 0 15 7

Klasa S 1400

Zawodnik Runda I Runda II Runda III Runda IV Runda V Runda VI Runda VII Punkty Miejsce
Miko 21 21 20 0 11 18 53 144 1
Olgierd Bar. 10 13 0 27 17 20 32 119 2
Jakub Fiat Bianchina 16 15 16 0 8 12 24 91 3
Przemysław de 27 2 0 0 0 0 37 66 4
Mariusz Maj 0 0 12 0 18 26 0 56 5
Piotr Gai. 6 8 0 21 0 0 20 55 6
Maciej Podlejski 0 0 0 0 28 0 0 28 7
Igor Jorż 0 0 28 0 0 0 0 28 8
Jan Porawski 0 27 0 0 0 0 0 27 9
SUROWIECRALLYTEAM 12 0 0 0 12 0 0 24 10
Honda 8 10 0 0 0 0 0 18 11
Łukasz Chojnacki 0 0 0 15 0 0 0 15 12
Szymon Frank 0 0 10 0 0 0 0 10 13
Paulina Bajda 0 0 0 0 0 10 0 10 14
A&V 2 6 0 0 0 0 0 8 15
Krzysztof Kaź. 0 4 0 0 0 0 0 4 16
Jędrzej Kiedrowicz 4 0 0 0 0 0 0 4 17
Łukasz 1 0 0 0 0 0 0 1 18
Goombasracing 1 0 0 0 0 0 0 1 19
Paweł CC 1 0 0 0 0 0 0 1 20
Toster & Olsen 1 0 0 0 0 0 0 1 21

Klasa S 1600

Zawodnik Runda I Runda II Runda III Runda IV Runda V Runda VI Runda VII Punkty Miejsce
Peugeot 205 8 10 17 0 2 12 37 86 1
Tomasz 27 28 28 0 0 0 0 83 2
Michał Kot 0 0 13 0 28 28 0 69 3
Marcin Wiś. 12 0 0 10 0 0 24 46 4
Łukasz 1 13 0 27 0 0 0 41 5
Wojciech Sobczyk 0 0 18 0 0 20 0 38 6
Mateusz Dzi. 16 20 0 0 0 0 0 36 7
gucior 4 2 0 18 0 0 12 36 8
Łukasz Piotrowicz 0 0 8 0 16 8 0 32 9
Maciej Olejniczak 0 0 0 0 0 0 28 28 10
Mariusz Piotrowicz 0 0 10 0 6 10 0 26 11
Sławomir 21 0 0 0 0 0 0 21 12
Kwapol 0 0 0 12 0 0 8 20 13
Bridge Racing Team 0 0 0 0 20 0 0 20 14
Dawid Wenta 0 0 0 19 0 0 0 19 15
Adrian Erb. 0 0 0 0 1 0 17 18 16
Kamil Colt 10 6 0 0 0 0 0 16 17
Łukasz Madej 0 0 0 0 0 16 0 16 18
Pablo 0 15 0 0 0 0 0 15 19
Michał Piłat 0 0 6 0 8 0 0 14 20
Damcio 6 8 0 0 0 0 0 14 21
Przemysław Buczyński 0 0 0 0 12 0 0 12 22
Dawid Rallyholic 2 0 0 0 0 0 10 12 23
Patryk Michta 0 0 0 0 10 0 0 10 24
Michał Zalewski 0 0 0 0 0 6 0 6 25
Seb Loeb 1 4 0 0 0 0 0 5 26
Kassin Artur 0 0 0 0 0 0 4 4 27
Kajetan Snopek 0 0 0 0 4 0 0 4 28
Filip Dzitko 0 0 4 0 0 0 0 4 29
Oleg Magdziarz 0 0 2 0 1 0 0 3 30
Gruby 1 1 0 0 0 0 0 2 31
Tomasz Molenda 0 0 0 0 1 0 0 1 32
Adam Dzitko 0 0 1 0 0 0 0 1 33
Daniel Palacz 0 1 0 0 0 0 0 1 34
Grzegorz 0 1 0 0 0 0 0 1 35
Skylade 1 0 0 0 0 0 0 1 36

Klasa S 2000

Zawodnik Runda I Runda II Runda III Runda IV Runda V Runda VI Runda VII Punkty Miejsce
Łukasz Sawicki 20 19 0 26 16 0 32 113 1
Paweł Kie. 8 3 0 21 4 0 37 73 2
Piotr Kapusta 0 0 0 0 28 21 0 49 3
Piotr Kor. 28 0 17 3 0 0 0 48 4
PTR 10 0 0 6 0 0 20 36 5
Michał Godusławski 0 0 28 0 6 0 0 34 6
denis 16 15 0 0 0 0 0 31 7
PRYMUS 12 8 0 10 0 0 0 30 8
Zieniu 0 28 0 0 0 0 0 28 9
Michał Ztj 0 0 0 0 0 0 28 28 10
Andrzej Sroka 0 0 0 0 0 27 0 27 11
Rafał Cheda 0 0 0 0 10 15 0 25 12
Adam Bor. 0 0 0 15 0 0 8 23 13
Try3ek 6 10 0 0 0 0 4 20 14
KAROL TWA. 0 0 0 0 20 0 0 20 15
Łukasz Birecki 0 0 19 0 0 0 0 19 16
Krzysztof Zyla 0 12 0 0 0 0 6 18 17
Tomasz Pszczółkowski 2 0 0 0 0 0 12 14 18
Grzegorz Gola 0 0 0 0 0 13 0 13 19
jacckii 0 0 0 12 0 0 0 12 20
Maciej Barcicki 0 0 0 0 12 0 0 12 21
Maciej Pawelec 0 0 0 0 0 10 0 10 22
Wojtek Puc. 0 0 0 8 0 0 0 8 23
Paweł Lemieszek 0 0 0 0 8 0 0 8 24
Daniel Rybarczyk 0 0 0 0 0 8 0 8 25
Patryk Brejnak 0 6 0 0 0 0 0 6 26
KRZYSZTOF MAZ. 1 2 0 0 0 0 2 5 27
Sokół 1 1 0 1 2 0 0 5 28
Leszek Dob. 0 0 0 0 0 0 4 4 29
Olgierd Nikel 0 4 0 0 0 0 0 4 30
Arek Dembski 0 0 0 4 0 0 0 4 31
Dawid 4 0 0 0 0 0 0 4 32
MARCIN NIKI STROCEN 0 0 0 2 0 0 1 3 33
Wojtek 1 1 0 0 0 0 0 2 34
Civic 0 1 0 0 0 0 1 2 35
MariuszK 1 0 0 0 0 0 1 2 36
józef mar. 0 1 0 0 0 0 1 2 37
Patryk 0 1 0 0 0 0 1 2 38
Bartas 1 0 0 0 0 0 0 1 39
Paweł 1 0 0 0 0 0 0 1 40
Jacek Bartnik 0 0 0 1 0 0 0 1 41
Dawid Matysiak 0 0 0 1 0 0 0 1 42
Piotr BMW E36 0 1 0 0 0 0 0 1 43
Damian 0 0 0 0 0 0 1 1 44
Żelechowscy Auto Serwis 0 0 0 0 0 0 1 1 45
Mateusz 0 0 0 0 0 0 1 1 46
Borys BMW E36 0 1 0 0 0 0 0 1 47

Klasa S 2800

Zawodnik Runda I Runda II Runda III Runda IV Runda V Runda VI Runda VII Punkty Miejsce
Borys 28 11 20 16 20 0 53 148 1
Mariusz A. 0 28 0 20 0 0 38 86 2
Marcin Kil. 0 0 0 0 28 28 0 56 3
Andrzej Siwecki 12 15 0 0 0 0 20 47 4
Grzegorz AutoGrześ 0 0 0 0 16 15 12 43 5
Jakub Bielecki 20 20 0 0 0 0 0 40 6
Pablo 16 0 15 0 0 0 0 31 7
Wiktor Bor. 0 0 0 28 0 0 0 28 8
Mikołaj Mielcarz 0 0 28 0 0 0 0 28 9
Fałek 10 12 0 0 0 0 0 22 10
Przemek Wiercioch 0 0 0 0 0 20 0 20 11
uhuprzem 0 0 0 0 0 0 16 16 12
Adam Lenartowski 0 0 13 0 0 0 0 13 13
Łukasz Pilecki 0 0 0 0 0 13 0 13 14
AREK SOK. 0 0 0 0 12 0 0 12 15
Pachu 0 0 0 0 0 0 12 12 16
Maciej Hadwiczak 0 0 0 0 10 0 0 10 17
Mariusz Swatowski 0 0 0 0 0 10 0 10 18
uhuprzem 0 8 0 0 0 0 0 8 19
Daniel Zawadzki 0 0 0 0 0 0 8 8 20
MacBod 0 6 0 0 0 0 0 6 21

Klasa WRC

Zawodnik Runda I Runda II Runda III Runda IV Runda V Runda VI Runda VII Punkty Miejsce
Lukasz Lancer X 28 28 0 0 0 28 53 137 1
Jarzębina 12 8 16 0 0 0 0 36 2
Tarzan 0 16 0 0 0 0 20 36 3
Bartosz Kaczmarek 19 0 0 0 0 0 16 35 4
Michał Radoń 0 0 12 0 20 0 0 32 5
Filip Filipowski 0 0 28 0 0 0 0 28 6
Przemysław Badowski 0 0 0 0 28 0 0 28 7
Daria Sobczyk 0 0 20 0 0 0 0 20 8
Ernest Bartosik 0 0 0 0 0 20 0 20 9
Pablo STI 0 20 0 0 0 0 0 20 10
Michał Godusławski 0 0 0 0 0 16 0 16 11
Piotr Buczyński 0 0 0 0 16 0 0 16 12
Mariusz A. 15 0 0 0 0 0 0 15 13
Robert Kubicki 0 0 0 0 0 12 0 12 14
Michał Waloch 0 0 0 0 0 0 12 12 15
LukSTI 0 12 0 0 0 0 0 12 16
Jakub Kalisz, 0 10 0 0 0 0 0 10 17
Michał Sk. 0 0 0 0 0 0 10 10 18
Michał Tokarski 0 0 0 0 0 10 0 10 19
Konop 10 0 0 0 0 0 0 10 20
Izolpoznań 10 0 0 0 0 0 0 10 21
Bartek Skierkowski 0 0 0 0 0 8 0 8 22
Artur Cza. 0 0 0 0 0 0 8 8 23
KrisMagnus 6 0 0 0 0 0 0 6 24
Stef 0 6 0 0 0 0 0 6 25
PIOTR 0 0 0 0 0 6 0 6 26
ZBIGNIEW GRZ 4 0 0 0 0 0 0 4 27
Igo Gorbatkow 0 0 0 0 0 4 0 4 28
tpawelczak 0 4 0 0 0 0 0 4 29
Maciej Marzec 0 0 0 0 0 2 0 2 30
Marcin Lipski 0 0 0 0 0 1 0 1 31
Adam Rasiewicz 0 0 0 0 0 1 0 1 32

Kolorem niebieskim zaznaczono zawodników, którzy zdobyli dodatkowe punkty za SUPERODCINEK

Kolorem czerwonym zaznaczono zawodników, którym odjęto punkty zgodnie z regulaminem

Bądź na bieżąco z informacjami i powiadomieniami.
Wszystkie informacje możesz otrzymywać na email.