Wyniki 2022 – Podział na klasy

Bądź na bieżąco z informacjami i powiadomieniami.
Wszystkie informacje możesz otrzymywać na email.

Klasa AutoCross

Zawodnik Runda I Runda II Runda III Runda IV Runda V Punkty Miejsce

Klasa BMW 330i

Zawodnik Runda I Runda II Runda III Runda IV Runda V Punkty Miejsce
Mario Syn Kazika 28 28 28 28 0 112 1

Klasa BMW OPEN

Zawodnik Runda I Runda II Runda III Runda IV Runda V Punkty Miejsce
PiotrS 20 19 28 28 20 115 1
Mateusz Mil. 16 28 12 0 18 74 2
Dawid 0 12 0 20 26 58 3
Robert Kaczorowski 28 0 0 0 0 28 4
Krystian Ste. 0 10 16 0 0 26 5
Łukasz Che. 10 0 8 0 0 18 6
Marian 0 0 18 0 0 18 7
Szymon 0 17 0 0 0 17 8
motodpf.pl 0 0 0 16 0 16 9
Pete Stanley 12 0 0 0 0 12 10
JAK 0 0 12 0 0 12 11
Tomasz Pawełczak 0 0 0 12 0 12 12
Michał Sobota 0 0 0 10 0 10 13
KRZYSZTOF STENCEL 0 8 0 0 0 8 14
Dawid STR 0 0 6 0 0 6 15

Klasa BMW SPORT

Zawodnik Runda I Runda II Runda III Runda IV Runda V Punkty Miejsce
Kacper Antos 28 28 20 28 28 132 1
Robert Laskowski 18 20 0 0 0 38 2
Maks Mazurek 0 0 16 20 0 36 3
Bąkowski D. 0 0 28 0 0 28 4
Olgierd Nikel 0 0 0 0 20 20 5
Stary Kosiarz Rzepaku 0 0 0 16 0 16 6

Klasa S 1400

Zawodnik Runda I Runda II Runda III Runda IV Runda V Punkty Miejsce
123 Fiat SC 28 28 28 20 0 104 1
RACEteam 20 20 20 12 28 100 2
Olgierd Bar. 0 16 0 28 18 62 3
ML 16 12 16 16 0 60 4
Piotr Gai. 12 0 0 0 0 12 5
A&V 10 0 0 0 0 10 6
Maciej 0 10 0 0 0 10 7
Marcin B 8 0 0 0 0 8 8

Klasa S 1600

Zawodnik Runda I Runda II Runda III Runda IV Runda V Punkty Miejsce
Dziadek Sławek 16 12 16 20 20 84 1
Maciej Marcinek 0 27 20 28 8 83 2
Peugeot 205 Rallye 28 19 28 0 0 75 3
Marcin Wiś. 20 15 0 0 28 63 4
Grzegorz 6 8 10 10 0 34 5
Jędrzej Kiedrowicz 0 10 2 13 6 31 6
Kacper Cho. 0 0 0 0 16 16 7
Młody 0 0 0 15 0 15 8
Damcio 0 0 12 0 0 12 9
Major 0 0 0 0 12 12 10
Rafał Civic 8 4 0 0 0 12 11
Seb Loeb 12 0 0 0 0 12 12
Kamil Colt 10 0 0 0 0 10 13
Kwapol 0 0 0 0 10 10 14
Maciej Olejniczak 0 9 0 0 0 9 15
Młody 0 0 8 0 0 8 16
Kufel i Siekierkowski 0 0 6 0 0 6 17
Nissan Sunny n14 0 0 4 0 0 4 18

Klasa S 2000

Zawodnik Runda I Runda II Runda III Runda IV Runda V Punkty Miejsce
Luk Sawicki 28 17 25 28 0 98 1
Michał Ztj 20 28 0 0 28 76 2
SUROWIEC RACE TEAM 10 10 21 16 15 72 3
KRZYSZTOF MAZ. 8 6 1 12 19 46 4
Józef Maryniak 0 8 10 6 0 24 5
Patryk Brejnak 0 0 8 0 14 22 6
Piotr Kor. 0 1 0 20 0 21 7
Paweł Kie. 0 19 0 0 0 19 8
Krzysztof Zia. 6 12 0 0 0 18 9
Dawid 0 0 17 0 0 17 10
Adam Bor. 15 0 0 0 0 15 11
Marek 0 2 2 10 0 14 12
PiotrWRT 0 0 13 0 0 13 13
Bartosz Ges. 12 0 0 0 0 12 14
Miter 0 0 0 0 10 10 15
Bartek L. 0 0 0 8 0 8 16
Adam Lan 0 0 6 0 0 6 17
Try3ek 5 0 0 0 0 5 18
Mateusz 0 4 0 0 0 4 19
Artur Swedura 0 0 4 0 0 4 20
SZERB 0 0 0 4 0 4 21
DŻEJ DŻEJ 0 0 0 2 0 2 22
Tomek Astra 2 0 0 0 0 2 23
Krzysztof Zyla 0 1 0 0 0 1 24
Tomasz Pszczółkowski 1 0 0 0 0 1 25
Patryk 0 1 0 0 0 1 26

Klasa S 2800

Zawodnik Runda I Runda II Runda III Runda IV Runda V Punkty Miejsce
Borys 28 28 28 0 28 112 1
Daniel Z. 0 12 20 20 0 52 2
Virus 16 0 0 28 0 44 3
Mariusz A. 20 20 0 0 0 40 4
Fałek 12 0 16 10 0 38 5
Arek 0 0 0 0 20 20 6
Pachu 0 16 0 0 0 16 7
Pablo 0 0 0 16 0 16 8
YogurT 0 0 0 0 16 16 9
Piotr Kapusta 0 0 0 12 0 12 10
Dziadek Darek 10 0 0 0 0 10 11

Klasa WRC

Zawodnik Runda I Runda II Runda III Runda IV Runda V Punkty Miejsce
Pablo STI 28 27 0 0 28 83 1
Bartosz Kaczmarek 16 15 28 4 10 73 2
Tarzan 0 19 20 19 13 71 3
Mariusz A. 0 0 12 27 20 59 4
Morales 0 8 16 15 0 39 5
Piotr STI 20 4 0 0 0 24 6
Michał Waloch 0 12 0 12 0 24 7
Albin Senkowski 12 10 0 0 0 22 8
Jakub Kalisz, 6 4 10 0 0 20 9
Piotr Korzeniewski 0 0 0 0 15 15 10
Michał Sk. 8 0 0 6 0 14 11
Luk STI 10 2 0 0 0 12 12
rallybat 0 1 0 10 0 11 13
Michu 0 0 0 11 0 11 14
Tomek Tomcio 0 0 8 0 0 8 15
Audi 0 6 0 0 0 6 16
Sebastian Matuszewski 0 0 0 0 0 0 17

Kolorem niebieskim zaznaczono zawodników, którzy zdobyli dodatkowe punkty za SUPERODCINEK

Kolorem czerwonym zaznaczono zawodników, którym odjęto punkty zgodnie z regulaminem

Bądź na bieżąco z informacjami i powiadomieniami.
Wszystkie informacje możesz otrzymywać na email.