Czekamy na Wasze zgłoszenia – VI runda w Pile

Automobilklub Bydgoski informuje, że I termin przesyłania formularzy oraz opłacania zaliczki w kwocie 100 zł, został przedłużony do najbliższego wtorku, do 7 sierpnia. 

Przypominamy, VI runda Rallysprint Challenge odbędzie się 10 sierpnia na lotnisku w Pile. Odcinek o długości ok 5.5 km ma charakter bardziej wyścigowy, niż rajdowy – otwarta przestrzeń i w miarę równa nawierzchnia.

Zawodnicy będą pokonywać odcinek 9-krotnie, łącznie przejadą około 50 km „na ostro”. 

Podczas tej rundy nie wymagamy posiadania klatki bezpieczeństwa, w rywalizacji może wziąć udział każdy, kto posiada sprawny technicznie samochód, ważne OC, kask i prawo jazdy. 

Jak się zapisać?
Kliknij TUTAJ i przejdź do formularza zgłoszeniowego. Następnie wykonaj przelew o wartości 100 zł (jako zaliczka) na nr konta podany w mailu, który otrzymasz, po zapisaniu się do tej rundy. 

Znajduje się on też w regulaminieTU. 

Podczas tej rundy odbędą się testy RaceForce 1 – buggy „nowej ery” będzie mógł przetestować każdy, kto opłaci wpisowe i będzie jednocześnie uczestnikiem zawodów. 

Harmonogram VI rundy:
8.00 – 8.50 – przyjmowanie zgłoszeń
9.00 – odprawa z zawodnikami
9.15 – przejazd zapoznawczy i start pierwszego zawodnika do I próby
ok.18.00 – zakończenie imprezy

Ok. 30 minut po przyjeździe na metę ostatniego uczestnika nastąpi ogłoszenie wyników prowizorycznych, a po dalszych 15 minutach wręczenie nagród honorowych.

Automobilklub Bydgoski zaprasza również na trening – 9.08, który będzie trwał w godzinach 15:30 – 19:00, na tym samym obiekcie. Koszt udziału to 150 zł, płatne na miejscu w biurze zawodów. 

Promocyjne wpisowe – każdego roku wychodzimy na przeciw młodym kierowcom, urodzonym po 1 stycznia 1997 roku i proponujemy im niższe wpisowe, wynoszące 100 zł / 1 runda. Warunek: uczestnictwo w klasie BMW Sport. Tutaj trzeba spełniać wymogi regulaminu tej klasy. 

Dodatkowo zapewniamy:
– profesjonalny pomiar czasu z wynikami online,
– rywalizację z najszybszymi kierowcami rallysprintu w Polsce,
– zawody dla zawodników
– jak najwięcej jazdy i jak najmniej postojów,
– brak limitów głośności.

By być na bieżąco z informacjami dotyczącymi tej rundy, zachęcamy też do dołączenia do grupy Zawodnicy Rallysprint Challenge 2019.

 

Bądź na bieżąco z informacjami i powiadomieniami.
Wszystkie informacje możesz otrzymywać na email.