Pokonaj własne limity na Torze Biała Podlaska – zgłoszenia do II rundy

Automobilklub Bydgoski zaprasza do udziału w II rundzie Rallysprint Challenge, która odbędzie się w dniu 27 kwietnia – na lotnisku w miejscowości Biała Podlaska. To nowa lokalizacja do rywalizacji dla naszych kierowców. Planujemy wykorzystać maksymalnie ten teren – odcinek będzie miał ok. 10 km. 

Podczas II Rundy Rallysprint Challenge dopuszcza się start samochodów bez klatki bezpieczeństwa – taki samochód powinien być wyposażony w oryginalny fotel i pasy bezpieczeństwa lub odpowiednio zamocowany sportowy fotel i sportowe pasy bezpieczeństwa. Reszta wymogów dot. wyposażenia samochodu bez zmian. Samochody, w których zamontowana jest klatka bezpieczeństwa, powinny być wyposażone w min. 4 punktowe pasy bezpieczeństwa oraz sztywny fotel.

Formularz zgłoszeniowy:
http://www.irally.pl/index.php?id=entry

Lista zgłoszeń:
http://www.irally.pl/index.php?id=zawodnicy

I termin przesyłania zgłoszeń mija 15.04.2019 o godz. 23.59 – wpisowe wynosi 350 zł.
II termin przesyłania zgłoszeń trwa od 16.04.2019 do dnia zawodów – wpisowe wynosi 500 zł. 

Przesłanie zgłoszenia musi zostać poparte wpłatą 100 zł na konto Automobilklubu Bydgoskiego (ING Bank Śląski nr 63 1050 1139 1000 0090 9555 4235. W tytule przelewu należy podać II runda Rallysprint Challenge 2019 i imię i nazwisko zgłaszającego się zawodnika). Pozostała część opłaty wpisowego pobierana jest w dniu imprezy w biurze zawodów.

Uwaga:  Cały czas pracujemy nad nową stroną cyklu. Nowy system zgłoszeniowy nie jest jeszcze aktywny, dlatego prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez stary formularz, znajdujący się powyżej. Należy wypełnić wszystkie pozycje w zgłoszeniu – jeżeli nie chcecie czegoś wpisywać, należy tam wstawić znak X. Jeśli ktoś ma problem z załączeniem potwierdzenia przelewu, w zamian można załączyć zdjęcie swojego samochodu.

Informujemy, że 26 kwietnia na tym samym obiekcie odbędzie się trening.  Opłata to 150 zł – płatność na miejscu. Rozpoczynamy o 15:45 – kończymy o 19:00.

Jeśli jesteś zdecydowany wziąć udział w treningu – dołącz do WYDARZENIA.

Dodatkowo zapewniamy:
– profesjonalny pomiar czasu z wynikami online,
– rywalizację z najszybszymi kierowcami rallysprintu w Polsce,
– zawody dla zawodników
– jak najwięcej jazdy i jak najmniej postojów,
– brak limitów głośności.

Promocyjne wpisowe – każdego roku wychodzimy na przeciw młodym kierowcom, urodzonym po 1 stycznia 1997 roku i proponujemy im niższe wpisowe, wynoszące 100 zł / 1 runda. Warunek: uczestnictwo w klasie BMW Sport.

Szczegółowe informacje dotyczące II rundy znajdziesz w regulaminieTUTAJ.


Bądź na bieżąco – dołącz do grupy Zawodnicy Rallysprint Challenge. 

Bądź na bieżąco z informacjami i powiadomieniami.
Wszystkie informacje możesz otrzymywać na email.