Rozpoczęcie sezonu 20 czerwca w Słomczynie

Serdecznie zapraszamy na I rundę Rallysprint Challenge która połączona jest z zawodami Interia Drive Cup i podczas której będzie można porównać swoje umiejętności z zawodnikami cyklu IDC!!!. Zawody odbędą się 20 czerwca na terenie Autodromu Słomczyn. Planujemy pięciokrotny przejazd zaplanowanego odcinka – o szczegółach będziemy Was na bieżąco informować. Dla naszych zawodników zabezpieczone zostało 40 miejsc (maksymalnie 14 dni przed zawodami) i tym razem bardzo prosimy o jak najszybsze przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz elektroniczny.

W związku z tym że zawody w Słomczynie są rundą łączoną, bardzo prosimy o wypełnienie zgłoszenia na stronie głównego organizatora (IDC)

ZGŁOSZENIA I RUNDA SŁOMCZYN

oraz poprzez formularz zgłoszenia na naszej stronie

ZGŁOSZENIA I RUNDA SŁOMCZYN RSCH

Zdajemy sobie sprawę że jest to trochę kłopotliwe ale pozwoli nam to w prawidłowy sposób wyliczyć klasyfikacje zarówno zawodów jak i całego sezonu.

Wpisowe do tej rundy wynosi 380 zł i tak jak do tej pory prosimy o przelanie na konto Automobilklubu Bydgoskiego (ING Bank Śląski nr 63 1050 1139 1000 0090 9555 4235) 100 zł zaliczki z dopiskiem I Runda 2020 „imię i nazwisko zawodnika”. Reszta wpisowego płatna będzie na miejscu w biurze zawodów.

REGULAMIN UZUPEŁNIAJĄCY ZAWODÓW

Zapraszamy naszych stałych uczestników. Liczymy też na to że zaprosicie swoich znajomych i znajomych znajomych:-) Mamy nadzieję, że przeznaczone dla nas 40 miejsc zapełni się bardzo szybko!!!

Do zobaczenia w Słomczynie!!!

Bądź na bieżąco z informacjami i powiadomieniami.
Wszystkie informacje możesz otrzymywać na email.