Stań do finałowej rundy na Torze Kielce

12 października Automobilklub Bydgoski organizuje VII rundę Rallysprint Challenge. Zawody odbędą się na Torze Kielce w Miedzianej Górze. Wydarzenie będzie wyjątkowe, ponieważ będzie to finałowa runda tego sezonu, z podwójną punktacją oraz odcinkiem prowadzonym zarówno „w górę” toru jak i „w dół”.

Tor Kielce to dla wielu zawodników kultowy obiekt. Długość trasy rekompensują szybkie zakręty, podjazdy i spadania. Ciekawostką tutaj jest nawierzchnia obiektu o zmiennej przyczepności, a w trakcie opadów deszczu – ślisko jest jak na lodowisku.

Do udziału zapraszamy wszystkich miłośników sportowej jazdy, również tych, których auta nie są wyposażone w klatkę bezpieczeństwa. Zawody można potraktować jako trening, próbę własnych sił za kierownicą, dobra zabawę, czy też zaciętą rywalizację. Zawodnicy startujący w całym sezonie Rallysprint Challenge mogą zmierzyć się z lokalnymi kierowcami i porównać swoje umiejętności na tym specyficznym obiekcie.

Zapisy już trwają. Zgłoszenia można przesyłać poprzez poniższy formularz:
https://rsch.pl/rejestracja/?id=6583

I termin zgłoszeń trwa do 1 października do godz. 23;59.
Wpisowe wynosi: 350 zł.

Ważna informacja:
Przesłanie zgłoszenia musi zostać poparte wpłatą 100 zł na konto Automobilklubu Bydgoskiego (ING Bank Śląski nr 63 1050 1139 1000 0090 9555 4235. W tytule przelewu należy podać VII runda Rallysprint Challenge 2019 i imię i nazwisko zgłaszającego się zawodnika).
Pozostała część opłaty wpisowego pobierana jest w dniu imprezy w biurze zawodów.

Harmonogram VII rundy:
8.00 – 8.50 – przyjmowanie zgłoszeń
9.00 – odprawa z zawodnikami
9.15 – przejazd zapoznawczy i start pierwszego zawodnika do I próby
ok. 18.00 – zakończenie imprezy
Ok. 30 minut po przyjeździe na metę ostatniego uczestnika nastąpi ogłoszenie wyników prowizorycznych, a po dalszych 15 minutach wręczenie nagród honorowych.

Jeśli startujesz u nas po raz pierwszy, skontaktuj się z nami poprzez Facebook’a lub bezpośrednio poprzez maila: biuro@ab.bydgoszcz.pl – z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Zapraszamy również do dołączenia do grupy dla Zawodników cyklu, tam informacje dodawane są na bieżąco i każdy może liczyć na wsparcie kolegów. 

 Bądź na bieżąco z informacjami i powiadomieniami.
Wszystkie informacje możesz otrzymywać na email.