Stołowogórski Rally Radków – IV runda AB CUP i BMW-Challenge

Emocje po zawodach w Ułężu jeszcze nie opadły, a my już teraz serdecznie zapraszamy na kolejną, IV już rundę AB CUP i BMW-Challenge – STOŁOWOGÓRSKI RALLY RADKÓW. Impreza odbędzie się w dniach 9/10 czerwca 2018 roku na zamkniętych odcinkach drogowych.

Po raz pierwszy w historii cyklu zapraszamy zawodników na prolog ulicami miasta Radków (długość 2,9 km przejeżdżany dwukrotnie) oraz w drugim dniu rywalizacji na dwa odcinki (Bazylika długość 4,7 km i Zalew długość 2 km) przejeżdżany każdy po trzy razy, co łącznie daje ponad 25 oesowych kilometrów. Trasa STOŁÓWOGÓRSKI RALLY RADKÓW biegnie odcinkami znanymi z rajdowych Mistrzostw Polski i zapowiada się wiele emocji. Prolog dzięki współpracy z Gminą Radków oraz Stowarzyszeniem M2 Rally Team zacznie się w centralnym punkcie Radkowa – Rynku, a kibice będą mogli obserwować zawody w specjalnie wyznaczonych strefach.

W ciągu najbliższych godzin ruszą zgłoszenia do zawodów. Żeby pokazać jakie emocje czekają uczestników STOŁOWOGÓRSKI RALLY RADKÓW przygotowujemy nagrania pełnych przejazdów odcinków drogowych.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników do udziału. Poinformujcie też swoich znajomych o naszej imprezie – jesteśmy przekonani, że robimy kolejny duży krok w rozwoju naszych zawodów, a nowa formuła przypadnie do gustu uczestnikom i będziemy mieli przyjemność spotkać się na starcie.

PROGRAM IV RUNDY AB CUP I BMW-CHALLENGE

REGULAMIN UZUPEŁNIAJĄCY


FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

LISTA ZGŁOSZEŃ

Bądź na bieżąco z informacjami i powiadomieniami.
Wszystkie informacje możesz otrzymywać na email.